چرا دیگرسو

شما می توانید با خیالی راحت طراحی سایت خود را به برنامه نویسان حرفه ای ما بسپارید. نزدیک به ۱۰ سال سابقه طراحی وب سایت تجربه و اطمینانی است که می توانید پروژه های ساخت وب سایت خود را به متخصصان ما واگذار کنید.

یک بازدید کننده وب سایت وقتی برای اولین بار به سایت شما وارد می شود اولین چیزی که نظر او را قبل از محتوا به خود جلب می کند رنگ بندی و طراحی و سادگی کار با وب سایت است.

از جمله معیارهای مهم برای طراحی سایت : 

  • کد نویسی اصولی بر مبنای سئو  و کسب رتبه در گوگل با آخرین متد ها
  • آنالیز کلمات کلیدی
  • طراحی گرافیکی کلیه زیر صفحه های اصلی سایت
  • برنامه نویسی اختصاصی بر اساس نیاز مشتری
  • پشتیبانی وب سایت
  • طراحی کاملا واکنشگرا

نمونه کارهای واقعی ما نشانگر برتری روش کار ما در طراحی سایت و اپلیکیشن است.

طراحی وبسایت مقوله ای فراتر از طراحی یک سایت ، یک قالب گرافیکی زیبا و چشم نواز است. سایت میبایست در عین سادگی و زیبایی کاربردی باشد و باید همزمان با هم سو شدن با ذائقه  و نیازهای  متفاوت مخاطبان به ساماندهی و ارائه اطلاعات بپردازد.

طراحی واکنش گرا
سایت های طراحی شده به صورت کاملا واکنش گرا (Responsive) بر روی دستگاه های مختلف قابل نمایش می باشند
طراحی واکنش گرا
همه محصولات

درباره دیگرسو

دیگرسو از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه طراحی صفحات وب و بهینه سازی آن ها آغاز کرده است و تا به امروز سهم قابل توجهی از این صنعت را از آن خود کرده است. ما در دیگرسو توانسته ایم با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و پیگیری تیم پشتیبانی، گام بزرگی در جلب رضایت شما مشتریان گرامی برداریم.
مفتخریم که اعلام کنیم به همت متخصصین دیگرسو و اعتماد شما مشتریان عزیز توانسته ایم در زمینه بهینه سازی سایت (seo) نیز یکی از پیشگامان این عرصه باشیم.
مشاوره رایگان، اجرای دقیق ، تحویل به موقع پروژه و در نهایت پشتیبانی بعد از اتمام پروژه از ارکان اصلی موفقیت ما در دیگرسو می باشد.